Oosterpark Groningen – Te koop Cafetaria Oosterpark
| Status: | Te Koop | |
| Objectnummer: | EG260417 | |
| Prijs invgw: | Op aanvraag | |
| Prijs huur: | 1.500,= Zonder BTW | |
| Bedrijfsoppervlakte: | 100 m² | |
| Bedrijfswoning: | Geen | |
| Speelautomaten: | Ja | |
| Brouwerijverplichting: | Nee | |
| Terras: | Ja |
Edens Horeca Makelaars: Ter overname aangeboden, Cafetaria Oosterpark !
Ben jij klaar om de volgende stap te zetten als horecaondernemer of droom je ervan je eerste eigen zaak te openen?
Met een plekje in de gezellige woonwijk Oosterpark, weet je één ding zeker: je zit hier gebakken. Je vindt deze cafetaria op een centrale plaats midden in de wijk, makkelijk te bereiken met het openbaar vervoer, fiets of auto. Parkeren in de directe omgeving is goed mogelijk. Daarbij ben je binnen no-time in het centrum, maar ervaar je tegelijk de rust en saamhorigheid van een echte woonwijk.
Deze cafetaria vormt al jarenlang het vertrouwde adres voor snelle happen, ambachtelkijke snacks en frites. En het broodje Olympia, dat André Dokter bedacht in tijden van het Oosterparkstadion mag blijven.
Met de nabijheid van scholen, sportfaciliteiten en diverse winkelvoorzieningen kun je rekenen op een constante toestroom aan buurtbewoners die wel houden van wat lekkers.
Tegelijkertijd kun je als doorgewinterde ondernemer hier jouw eigen draai aan geven; uitbouwen, vernieuwen of behouden wat goed werkt – de mogelijkheden zijn legio.
De zaak is volledig ingericht en voldoet aan alle wettelijk gestelde eisen. Binnen is er nog plek voor 6 personen en buiten op het terras kunnen ca 16 personen plaats nemen. De verhouding in omzet met betrekking tot afhalen en bezorgen is 50/50.
Kortom, wil jij een vliegende start maken in de horeca en raak enthousiast over de mogelijkheden die jou hier aangeboden worden.
Neem dan contact op voor meer informatie of om direct een afspraak te maken met de makelaar Tel. 058-2162423 of 06-15444692