Kwalitaria vestiging (franchise) in Purmerend
| Status: | Nieuw | |
| Objectnummer: | VMH5-3035 | |
| Prijs invgw: | € 295.000,- | |
| Prijs huur: | € 3.645,- | |
| Bedrijfsoppervlakte: | 100 m² | |
| Bedrijfswoning: | Nee | |
| Speelautomaten: | Nee | |
| Brouwerijverplichting: | Nee | |
| Terras: | Ja |
Te koop aangeboden bij HVAB Horecamakelaardij: Franchisekans in Winkelcentrum Weidevenne te Purmerend
In Purmerend wordt deze Kwalitaria-vestiging ter overname aangeboden. Voor deze locatie zijn wij op zoek naar een ondernemende kandidaat die wil instappen in een bewezen en succesvolle franchiseformule. De vestiging is gelegen op een aantrekkelijke locatie met terras aan het water en biedt uitstekende mogelijkheden voor zowel passanten als bezorging.
Kwalitaria: franchiseformule
Kwalitaria is een landelijk bekende formule binnen de fastservice horeca, gericht op kwalitatieve snacks, burgers en maaltijden. De formule wordt ondersteund door Food Franchise Company (FFC), die franchisenemers begeleidt op het gebied van concept, marketing, inkoop en operationele processen.
De vestiging biedt een solide basis en wordt, om het volledige potentieel te benutten, voorzien van een verbouwing naar de nieuwste Kwalitaria stijl. De overnameprijs is inclusief deze verbouwing, waardoor een ondernemer kan starten met een moderne en toekomstbestendige inrichting.
Locatie
De vestiging is gelegen in het drukbezochte Winkelcentrum Weidevenne in Purmerend. De combinatie van winkelend publiek, omwonenden en recreanten maakt dit een sterke locatie met een constante stroom aan bezoekers.
Ligging
Gelegen in een drukbezocht winkelcentrum met terras aan het water.
Oppervlakte
Circa 100 m² bedrijfsruimte met een terras van circa 80 m².
Oplevering
In overleg.
Inventaris / inrichting
De vestiging wordt opgeleverd inclusief nieuwe apparatuur en inrichting.
Koopprijs
€ 295.000,- (inclusief verbouwing naar de nieuwste Kwalitaria stijl)
Benodigd eigen vermogen
Circa € 40.000,-
Huurprijs
€ 3.645,- per maand (excl. btw), jaarlijkse indexatie per maart.
Interesse?
Altijd al je eigen Kwalitaria willen exploiteren? Neem contact met ons op voor meer informatie of het plannen van een bezichtiging.