Restaurant Nopal te Vlissingen

Restaurant Nopal te Vlissingen
Status: te huur

Oude Markt 18 – Vlissingen

Aan de sfeervolle Oude Markt in het centrum van Vlissingen bieden wij de goodwill en inventaris van bar/restaurant Nopal ter overname aan. Nopal is een onderscheidend horecaconcept met een duidelijke Mexicaanse signatuur en een eigen identiteit binnen het Vlissingse horeca-aanbod.

Het restaurant is gevestigd op een zeer aantrekkelijke centrumlocatie aan een van de meest karakteristieke pleinen van de stad, direct bij de Sint Jacobskerk en op korte afstand van de boulevard en het Bellamypark. De Oude Markt vormt een geliefde verblijfsplek voor zowel bewoners als toeristen en ligt midden in het historische centrum.

Deze horecalocatie beschikt over een uitstekende positie op het plein en leent zich bij uitstek voor een laagdrempelig en toegankelijk horecaconcept met terrasfunctie. De combinatie van lokale bezoekers, winkelend publiek en toeristen zorgt hier gedurende het hele jaar voor een aantrekkelijke bezoekersstroom.

Naast voortzetting van de huidige restaurantfunctie biedt de locatie goede mogelijkheden voor alternatieve invullingen, zoals:

  • stadscafé of all-day horecaconcept

  • lunchroom of koffiebar

  • wijnbar met kleine gerechten

  • tapas- of shared diningconcept

  • bistro of brasserie met regionale signatuur

  • burgerconcept met zowel restaurantfunctie als afhaal- en bezorgcomponent

  • cocktailbar met borrelkaart

Dankzij de centrale ligging en het karakter van het plein is exploitatie mogelijk gericht op zowel dag- als avondpubliek. Dit maakt het object bijzonder geschikt voor ondernemers die op zoek zijn naar een representatieve horecalocatie met flexibiliteit in concept en positionering.

Nopal heeft zich ontwikkeld vanuit een eerder succesvol foodtruck- en pop-upconcept tot een vaste restaurant/bar locatie aan de Oude Markt sinds 2022.

Het concept richt zich op verse, eigentijdse Mexicaanse gerechten, vaak met vegetarische accenten en deels met ingrediënten van eigen teelt. De onderneming staat verder bekend om het gebruik van verse en grotendeels lokale ingrediënten, geïnspireerd door de Mexicaanse keuken.

In een uitgebreide recensie beschrijft de Provinciale Zeeuwse Courant (PZC) het restaurant als een zaak waar “alles klopt”, met verrassende combinaties, een eigenzinnige aankleding en een toegankelijke kaart met kleine Mexicaanse gerechtjes om te delen.

Online reviews kwalificeren het restaurant bovendien als een knus en authentiek Mexicaans restaurant op een centrale locatie, met een sterke waardering van gasten.

De zaak is smaakvol ingericht met veel gebruik van authentieke details en op maat gemaakt eigentijds interieur, dat veel warmte uitstraalt.

Binnen zijn er circa 26/28 zitplaatsen, waardoor het een knusse en intieme sfeer biedt voor gasten, perfect voor een gezellig diner of borrel. Buiten bevindt zich een knus terras, waar gasten heerlijk kunnen genieten van de zon, het uitzicht op de prachtige Sint Jacobskerk, de Oude Markt en de ontspannen sfeer van de locatie. 

De vraagprijs voor de goodwill en inventaris bedraagt € 75.000. Uitstekende groei en succes mogelijkheden door middel van verruiming van de openingsuren en dankzij de sterke locatie, het sterke concept en de grote aantrekkingskracht op zowel vaste als nieuwe gasten, is dit een buitenkans voor iemand die een eigen plek wil creëren op een bijzondere plek.

Volledige grootte weergeven

Volledige grootte weergeven

Volledige grootte weergeven

Volledige grootte weergeven

Volledige grootte weergeven

Volledige grootte weergeven

Volledige grootte weergeven

Volledige grootte weergeven

Volledige grootte weergeven

Volledige grootte weergeven

Volledige grootte weergeven

Volledige grootte weergeven

Volledige grootte weergeven

Volledige grootte weergeven

Ten behoeve van de voortzetting van de exploitatie kan een nieuwe huurovereenkomst voor 5 + 5 jaar worden aangeboden tegen een aanvangshuur van € 935 per maand exclusief btw, inclusief gas, water en elektra.

In het kort:

  • een herkenbaar concept

  • een karakteristieke centrumlocatie

  • Makkelijk instappen voor startende ondernemer

  • ruime mogelijkheid voor andere concepten

  • lage huisvestingslasten ; 935€ per maand

  • 28 couverts binnen

  • 20 couverts buiten (+- 12 couverts uitbreiding mogelijk op aanvraag)

  • omzet gemakkelijk uit te breiden door overdag open te gaan / openingsdagen te verruimen

  • overnamesom € 75.000,-

maakt dit een aantrekkelijke kans voor zowel startende horecaondernemers als ondernemers die hun bestaande portefeuille willen uitbreiden.

Plattegrond

 

Disclaimer
Alle informatie is met zorg samengesteld op basis van verkopersopgave en openbare bronnen; desalniettemin wordt geen aansprakelijkheid aanvaard voor (type)fouten of onvolledigheden. Deze informatie is indicatief en geen aanbod in juridische zin. Toewijzing voorbehouden.

Interesse?

Neem direct rechtstreeks contact op!

Zeeuwse Horeca Zaken
0118 - 236078
06 - 188 107 16
info@ZeeuwseHorecaZaken.nl

Deel dit object

Meer informatie?

Meer informatie over Restaurant Nopal te Vlissingen?

Ga direct naar de makelaar