Cafetaria Vierrijk Eindhoven (Meerhoven)

Cafetaria Vierrijk Eindhoven (Meerhoven)
Status: Top object
Prijs invgw: Op aanvraag
Prijs huur: € 3.850,- Exclusief BTW
Perceeloppervlakte: 157 m²
Bedrijfsoppervlakte: 157 m²
Verkoopoppervlakte: 120 m²
Bedrijfswoning: Nee
Speelautomaten: nee
Brouwerijverplichting: Nee
Terras: Met terras
Leveranciers: Nee

Namens onze opdrachtgevers bieden wij deze werkelijk schitterende cafetaria aan. De cafetaria is al meer dan 23 jaar in het bezit van de huidige eigenaar. Wegens het in zicht komen van de pensioengerechtigde leeftijd zijn wij op zoek naar een goede opvolger.

Gelegen in de moderne wijk Meerhoven, tussen Eindhoven en Veldhoven, aan het centraal gelegen grote winkelcentrum. Met meer dan voldoende gratis parkeergelegenheid in de directe omgeving is hier altijd plaats genoeg om te parkeren, ook in de ondergelegen parkeergarage. Het unieke van deze cafetaria is dat dit de enige cafetaria is in de wijk en dus een heel groot verzorgingsgebied heeft.

De cafetaria is modern ingericht en biedt plaats aan circa 30 bezoekers om gezellig binnen te eten. Met de laatste snufjes op het gebied van bestellen, wordt hier heel efficiënt omgegaan met personeel. Alle apparatuur en inventaris is volledig eigendom en heeft alle benodigde onderhoud door de jaren heen gehad. Op een bruikleenovereenkomst met Coca-Cola na, rusten er geen verplichtingen op deze schitterende onderneming. De omzet en het resultaat zijn meer dan uitstekend en zijn er nog steeds vele kansen om dit verder uit te bouwen.

Als er een cafetaria in Brabant Turn-Key opgeleverd kan worden, is het deze wel. Hebben wij uw interesse gewekt, maak dan een afspraak om de cafetaria te komen bezichtigen. Graag alleen reageren als u over voldoende middelen beschikt om de cafetaria ook daadwerkelijk aan te kunnen kopen.

Interesse?

Neem direct rechtstreeks contact op!

ABéMA Horeca Makelaardij
06-55113560
info@abema.nl

Deel dit object

Meer informatie?

Meer informatie over Cafetaria Vierrijk Eindhoven (Meerhoven)?

Ga direct naar de makelaar