Toplocatie! Circa 450m2 casco horecalocatie met volop mogelijkheden in het uitgaanscentrum van Arnhem

Toplocatie! Circa 450m2 casco horecalocatie met volop mogelijkheden in het uitgaanscentrum van Arnhem
Status: Te Huur
Objectnummer: VMH2-807
Prijs huur: € 7.438,- per maand
Bedrijfsoppervlakte: 450 m²
Bedrijfswoning: Nee
Speelautomaten: Nee
Brouwerijverplichting: Nee
Terras: Ja
Leveranciers: Nee

Te huur aangeboden door Horecapachter:
Prachtige horecalocatie van circa 450m² in het centrum van Arnhem in het uitgaansgebied

Type horeca: Mogelijkheden voor o.a. restaurant met terras, cocktailbar, lounge, uitgaansgelegenheid

Status: Te huur. De getoonde afbeeldingen zijn impressies van de mogelijkheden. De locatie zal casco opgeleverd worden.
Huurprijs: € 7.438,- per maand exclusief BTW

Plaats/Regio: Arnhem, Gelderland

Zeer mooie locatie met volop mogelijkheden in een gezellige horecastraat met diverse restaurants en nabij/naast de Korenmarkt. Mooi ruim terras mogelijk over de gehele gevel in de gezellige Pauwstraat.

– Begane grond verkoop oppervlak met bar 150m²;
– Toiletruimtes 30m²;
– Keuken 60m²;
– Opslag incl. koelcel 30m²;
– Eerste verdieping 100m²;
– Kantoor 50m²;
– Kelder 25m².

De oppervlaktes zijn ruime indicaties.

Bijzonderheden: De getoonde afbeeldingen zijn impressies van de mogelijkheden. De locatie zal casco opgeleverd worden.

Voor vragen en/of bezichtigingen maken wij graag een afspraak met u. We zijn bereikbaar per e-mail: roelof@horecapachter.nl of telefonisch 06-15048789.

Interesse?

Neem direct rechtstreeks contact op!

Horecapachter
06 - 150 48 789
roelof@horecapachter.nl

Deel dit object

Meer informatie?

Meer informatie over Toplocatie! Circa 450m2 casco horecalocatie met volop mogelijkheden in het uitgaanscentrum van Arnhem?

Ga direct naar de makelaar