Casco Horecapand – bekend als Wokrestaurant Jelsum

Casco Horecapand – bekend als Wokrestaurant Jelsum
Status: Te Huur
Objectnummer: EG260514
Prijs invgw: 24.500,=
Prijs huur: 2.000,= Exclusief BTW
Bedrijfsoppervlakte: 380 m²
Bedrijfswoning: Geen
Speelautomaten: Nee
Brouwerijverplichting: Ja
Terras: Ja

Horecaruimte te huur Jelsum – Voormalig wokrestaurant met inventaris ter overname
📍 Edens Horeca Makelaars biedt aan de Brédyk 17 in Jelsum een compleet ingerichte horecalocatie te huur aan met inventaris ter overname. Het object is gelegen op een zichtbare locatie op hetzelfde terrein als een tankstation en profiteert hierdoor van dagelijkse aanloop en uitstekende bereikbaarheid.
De locatie is jarenlang in gebruik geweest als wokrestaurant en is momenteel nog grotendeels als zodanig ingericht. Hierdoor kan een nieuwe ondernemer relatief snel starten. Tegelijkertijd biedt het pand volop mogelijkheden voor andere horecaformules en eigentijdse concepten.
Geschikt voor meerdere horecaconcepten
De horecaruimte is onder andere geschikt voor:
🍜 Wokrestaurant of all-you-can-eat concept
🍔 Restaurant of eetcafé
🍣 Sushi- of Asian fusion concept
🍕 Pizzeria of grillrestaurant
🥩 Steakhouse
🥡 Afhaal- en bezorgconcept
☕ Lunchroom of koffieconcept
🍟 Snackbar of fastservice
🍺 Grand café of familierestaurant
Dankzij de aanwezige inventaris, keukenopstelling en horecabestemming zijn veel concepten direct realiseerbaar.
Locatie Jelsum
Jelsum ligt op korte afstand van Leeuwarden en beschikt over een goede bereikbaarheid richting de omliggende dorpen en uitvalswegen. De ligging naast een tankstation zorgt voor extra zichtbaarheid en passanten gedurende de dag.
✅ Horecaruimte te huur
✅ Inventaris ter overname
✅ Direct beschikbaar
✅ Goede bereikbaarheid
✅ Geschikt voor meerdere horecaformules
✅ Ruime exploitatiemogelijkheden
Interesse?
📞 Neem contact op met Edens Horeca Makelaars voor meer informatie over de huurvoorwaarden, inventaris en bezichtigingsmogelijkheden.

Interesse?

Neem direct rechtstreeks contact op!

Edens Makelaars
058 – 216 24 23
info@edensmakelaars.nl

Deel dit object

Meer informatie?

Meer informatie over Casco Horecapand – bekend als Wokrestaurant Jelsum?

Ga direct naar de makelaar