Horecalocatie op de Korenmarkt in Arnhem
| Status: | Te Huur | |
| Objectnummer: | VMH2-810 | |
| Prijs invgw: | n.v.t. | |
| Prijs huur: | €4.476,- per maand | |
| Bedrijfswoning: | Nee | |
| Speelautomaten: | Nee | |
| Brouwerijverplichting: | Ja | |
| Terras: | Ja | |
| Leveranciers: | Nee |
Te huur aangeboden door Horecapachter:
Casco horecalocatie zonder overname op de Korenmarkt in Arnhem
Algemene informatie:
– Object: Horecaruimte / Cafélocatie
– Locatie: Korenmarkt, Arnhem
– Huurprijs: € 4.476,- per maand exclusief btw
– Borgsom: 3 maanden huur bij een eenmansbedrif en 6 maanden bij een BV
– Overnamesom inventaris/goodwill: Niet van toepassing
Omschrijving:
Op een van de bekendste uitgaanslocaties van Arnhem komt deze horecaruimte beschikbaar voor verhuur. De locatie is decennialang een begrip geweest binnen het Arnhemse uitgaansleven en biedt een uitstekende basis voor ondernemers die een nieuw horecaconcept willen realiseren.
De ruimte zou oorspronkelijk worden ontwikkeld tot een nieuw concept, maar door gewijzigde toekomstplannen is het pand opnieuw beschikbaar gekomen. De horecaruimte wordt casco opgeleverd, waardoor de nieuwe huurder volledige vrijheid heeft om het pand naar eigen wens en concept in te richten.
Kenmerken:
– Voorzijde circa 4 meter breed
– Achterzijde circa 8 meter breed
– Totale oppervlakte circa 170 m² inclusief opslagruimten
– Twee separate toiletruimten aanwezig
– Kelder aanwezig
– Extra opslagkelder aanwezig
Terras:
Aan de voorzijde bevindt zich een klein gevelterras.
Verplichtingen:
– Brouwerij: Ja – Inbev
– Speelautomaten: Nee
– Leveranciers: Nee
– Personeelsovername: Nee
Een unieke kans om op een toplocatie in het centrum van Arnhem een geheel eigen horecaconcept te ontwikkelen. Dankzij de casco oplevering kan de ruimte volledig worden ingericht naar de wensen van de ondernemer. Voor vragen en/of bezichtigingen maken wij graag een afspraak met u. We zijn bereikbaar per e-mail: roelof@horecapachter.nl of telefonisch 06-15048789.