Horecaruimte aan de boulevard van Noordwijk aan Zee

Horecaruimte aan de boulevard van Noordwijk aan Zee
Status: Nieuw
Objectnummer: VMH5-3048
Prijs BOG: 900.000,- k.k.
Prijs huur: € 6.000,-
Bedrijfsoppervlakte: 230 m²
Bedrijfswoning: Nee
Speelautomaten: Nee
Brouwerijverplichting: Nee
Terras: Ja

Te koop / te huur bij HVAB Horecamakelaardij: Horecapand op toplocatie aan de boulevard van Noordwijk aan Zee.

Type horeca
Horecapand / restaurantlocatie

Locatie
Noordwijk aan Zee / Gemeente Noordwijk / Zuid-Holland

Omschrijving object
Op een uitstekende locatie aan de Koningin Wilhelmina Boulevard in Noordwijk aan Zee bieden wij dit representatieve horecapand aan voor zowel verkoop als verhuur.

Het object is gelegen aan de boulevard, direct nabij het strand en de zee, en beschikt over een oppervlakte van circa 240 m² (BVO). Dankzij de ligging in een toeristisch en drukbezocht gebied vormt het object een interessante mogelijkheid voor zowel horecaondernemers als beleggers.

Het pand wordt casco opgeleverd, waardoor een nieuwe eigenaar of huurder de mogelijkheid heeft het geheel naar eigen inzicht en passend bij het gewenste horecaconcept in te richten.

Let op: de in deze presentatie opgenomen interieurfoto’s tonen de inrichting van de voormalige exploitatie La Cubanita en dienen uitsluitend ter illustratie van de ruimte en de mogelijkheden van het object. De huidige situatie en inrichting wijken hiervan af. Het object wordt casco opgeleverd; aan de op de foto’s getoonde inrichting en inventaris kunnen derhalve geen rechten worden ontleend.

Adres
Koningin Wilhelmina Boulevard 12a te Noordwijk

Oppervlakte
Circa 230 m² (BVO)

Ligging
Het object is gelegen op een prominente locatie aan de boulevard van Noordwijk aan Zee, op korte loopafstand van het strand. De omgeving kenmerkt zich door een combinatie van horeca, hotels, toerisme en recreatie en kent gedurende het jaar een groot aantal bezoekers.

Bestemming
Horeca

Opleveringsniveau
Het object wordt casco opgeleverd.

Koop
Het object wordt tevens te koop aangeboden en is daarmee geschikt voor zowel eigen gebruik als belegging.

Huurprijs
€ 72.000,- per jaar exclusief btw.

Huurovereenkomst
Bij verhuur zal een nieuwe huurovereenkomst worden aangegaan op basis van het ROZ-model, met een huurperiode van 5 + 5 jaar.

Terras
Het object beschikt over mogelijkheden voor een terras.

Bijzonderheden

  • Gelegen aan de boulevard van Noordwijk aan Zee;
  • Op korte afstand van strand en zee;
  • Circa 230 m²;
  • Zowel te koop als te huur;
  • Casco oplevering;
  • Geschikt voor diverse horecaconcepten;
  • Nieuwe huurovereenkomst 5 + 5 jaar;
  • Interessant voor zowel horecaondernemers als beleggers.

Informatie en bezichtigingen
Voor aanvullende informatie of het maken van een afspraak voor een bezichtiging kunt u contact opnemen met HVAB Horecamakelaardij.

Disclaimer
Hoewel bij het samenstellen van deze objectinformatie de grootst mogelijke zorgvuldigheid is betracht, kunnen aan de vermelde gegevens geen rechten worden ontleend. Alle verstrekte informatie dient uitsluitend te worden beschouwd als een uitnodiging tot nader overleg.

Interesse?

Neem direct rechtstreeks contact op!

HVAB Horecamakelaardij
072 - 5090770
06-212 08 004
info@hvab.nl

Deel dit object

Meer informatie?

Meer informatie over Horecaruimte aan de boulevard van Noordwijk aan Zee?

Ga direct naar de makelaar