Mooi gelegen (feest)café

Mooi gelegen (feest)café
Status: Inv & Gw
Objectnummer: VMH2-853
Prijs invgw: € 125.000,-
Prijs huur: € 3.200,- per maand
Bedrijfswoning: Mogelijk
Speelautomaten: Nee
Brouwerijverplichting: Ja
Terras: Ja
Leveranciers: Ja

Te koop aangeboden door Horecapachter:
Mooi gelegen café met gevelterras in een Hanzestad

Type horeca: (Feest)Café.

Status: Te koop. Het betreft hier een exploitatie met huurrechten.

Vraagprijs: €125.000,- voor inventaris, goodwill en de huurrechten.

Huur: €3.200,- exclusief BTW.

Borg: Zes maanden.

Soort/locatie: (Feest)café in centrum Hanzestad met gevelterras.

Plaats/ regio: Gelderland. Het gebruikte adres is van het stadhuis in Deventer en dient als (zeer) ruime regioaanduiding.

Omschrijving bedrijf:
Café compleet ingericht en Turnkey. Gelegen in centrum gezellige Hanzestad met veel potentie. Goed ingericht bedrijf met klein gevel terras. Voorzien van alle benodigde apparatuur en startklaar, zodat u enkel de deur hoeft open te doen. Mooie ruime bar. Het bedrijf is zeer geschikt voor activiteiten en feesten.

Wegens teveel andere succesvolle bedrijven is dit bedrijf in de verkoop gekomen. Prachtkans voor de juiste ondernemer!

Het bedrijf staat in discrete verkoop. Dit betekend dat verdere informatie enkel wordt verstrekt na ondertekening van een geheimhoudingsverklaring. Zonder aantoonbare eigen middelen hoeft u niet te reageren. Eventueel is een (klein) deel financiering bespreekbaar door de eigenaar, mits met gestelde zekerheden.

Bedrijfswoning: Er is geen (bedrijfs)woning aanwezig. Wel bestaat de mogelijkheid om dit extra erbij te huren.

Prachtkans! Voor een bezichtiging maken wij graag een afspraak met u. We zijn bereikbaar per e-mail: roelof@horecapachter.nl of telefonisch 06-15048

Interesse?

Neem direct rechtstreeks contact op!

Horecapachter
06-15048789
roelof@horecapachter.nl

Deel dit object

Meer informatie?

Meer informatie over Mooi gelegen (feest)café?

Ga direct naar de makelaar